שעות עבודה: א-ה: 8:00-19:00 ו: 8:00-13:00

צמחיה מלאכותית למרפסת

מאת

מאת

נעמה פנזס

בין אם אתם מחפשים אחר פרחים מלאכותיים, או שמא אתם רוצים דווקא עצים מלאכותיים למרפסת, יש לנו פתרונות מעולים בשבילכם. אין ספק, צמחיה אמיתית היא נפלאה ויש בה את היתרונות שלה, אבל צמחיה מלאכותית לא נשארת מאחור ומציגה בפנינו אפילו יותר יתרונות. בואו נסביר.

אם היינו צריכים לערוך “תחרות כישרונות” בין צמחיה מלאכותית לצמחיה חיה, יש סיכוי טוב שהצמחייה המלאכותית הייתה משאירה אבק לזאת החיה. בעוד שצמחים חיים צריכים תנאים מאוד מסוימים בכדי לשרוד (שימו לב, לא אמרנו לשגשג, אלא לשרוד), צמחיה מלאכותית לא תצטרך דבר בכדי להבריק ולנצוץ כל יום מחדש.

לעצב את הבית: ההבדלים בין צמחיה מלאכותית למרפסת לצמחייה חיה ואמיתית

עכשיו, כשמדברים על צמחיה אמיתית, לא מדברים על “לשרוד”. אנשים מעוניינים שהצמחים ישגשגו ויצמחו עד כמה שאפשר, מה שיצריך ממכם רכישה של דשן, אדמה טובה, עציצים ועדניות, שיפור בתנאים הסביבתיים ועוד.

נכון, קצת כאב ראש, אנחנו מודים. וזו בדיוק הסיבה לכך, שאנחנו ממליצים לכם על רכישת צמחיה מלאכותית למרפסת ולבית. בעוד שהצמחייה החיה תצריך ממכם המון אהבה, התייחסות, השקעה וגם השקעה כספית, הצמחים המלאכותיים יגידו לכם תודה אם תנגבו אותם מאבק פעם בשבוע.

על צמח מלאכותי כמעט לא רואים אבק אף פעם?

כאן חשוב לציין, ישנם צמחים מלאכותיים שהאבק עליהם הוא כמעט בלתי נראה. מנגד, יש צמחים מלאכותיים שעליהם האבק נראה בתוך שניות. הכול תלוי בסוג חומרי הגלם שמהם הצמחייה המלאכותית מיוצרת. כמובן, ככל שהעץ או הפרח המלאכותיים יהיו איכותיים יותר, ככה גם המחיר יעלה בהתאם.

אז, מעבר לכך שהצמחייה המלאכותית תהיה פשוטה יותר וזולה יותר לתחזוקה, מה עוד כדאי לדעת על צמח מלאכותי למרפסת שלכם? ובכן, אולי הכי חשוב לדעת, פרחים מלאכותיים ועצים מלאכותיים אינם מושכים כינמת צמחים, אינם מושכים חיידקים, לא זבובים ולא יתושים.

רוצים להיות בטוחים שהצמח המלאכותי לא מושך ברחשים?

אם אתם רוצים להיות אקסטרה בטוחים בכך שהצמח יהיה נקי מברחשים, אתם יכולים לרכוש תרסיסים מאוד זולים אשר דוחים יתושים וברחשים. בכל מקרה, צמחים מלאכותיים למרפסת לא אמורים למשוך בעלי כנף כאלו ואחרים. עוד כדאי לדעת, פרחים מלאכותיים ועצים מלאכותיים למרפסת לא מצריכים ממכם שום התעסקות בהחלפת אדמה.

צמחייה חיה, לעומת צמחיה מלאכותית, תצריך ממכם החלפה של אדמה כל תקופה מסוימת, תלוי וכל מקרה לגופו. אם אתם נוטים גדל צמחים אשר משרישים בכמויות נרחבות, בדרך כלל תצטרכו להחליף אדמה בכל עונה (מכיוון שהשורשים מתרבים באדמה ולא משאירים מקום לצמחייה חדשה לצמוח ולשגשג באותה אדמה משומשת).

האם צריך להחליף אדמה של צמח מלאכותי למרפסת?

צמחיה מלאכותית למרפסת בכלל לא מצריכה ממכם שום התעסקות עם אדמה, דשן וכל דבר אחד. כדאי לדעת, ניתן לרכוש צמחים מלאכותיים לבית ולמרפסת במחירים של 50 ₪ ומעלה, ואפשר אפילו לרכוש פרחים מלאכותיים בודדים בפחות מהסכום הנ”ל.

יחד עם זאת, כדאי לזכור שככל שהמוצר יהיה איכותי יותר, כך כמובן יהיה שווה לשלם עליו יותר. באופן כללי, צמחיה מלאכותית למרפסת יכולה להגיע גם למחירים של 599 ₪ ומעלה, לפעמים גם מעל 1,000 ₪. בין אם אתם מעוניינים לרכוש צמח מלאכותי כזה או אחר, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם צוות המומחים של חברת דירה דיל – צמחים מלאכותיים לבית ולמרפסת. תוכלו ליצור קשר כבר היום, לשאול כל מה שמסקרן אתכם וגם להנות ממשלוחים עד הבית. בהצלחה!

אודות הכותב

מאת
מאת

נעמה פנחס

לקבלת הצעה השאירו פרטים

מאמרים אחרונים

מוצרים נוספים שיעניינו אותך
רוצה צמחיה מלאכותית למרפסת ייחודית ורעננה?
השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

רק רגע...

וועדי בניין? בתי מלונות או משרדים ותעשייה? תנו לנו להפתיע אתכם במבצע שאסור לפספס!