שעות עבודה: א-ה: 8:00-19:00 ו: 8:00-13:00

עציצים מלאכותיים

מאת

מאת

איילה שמחוני

אם הגעתם לשלב של עיצוב הגינה או פנים הבניין, כנראה שאתם בסוף התהליך, לאחר קבלת טופס 4 ואכלוס הדירה או הבית. ההחלטה לעצב עם עציץ מלאכותי תיתן לכם שקט רב מבחינת טיפוח והוצאות תחזוקה של הצמחיה. עיצוב בעציצים מלאכותיים הוא צעד נכון מבחינת המון סיבות שהעיקרית מהן היא עניין ההוצאות תחזוקה על צמחיה וחסכון של זמן. יש עוד מספר יתרונות לצמחיה מלאכותית (לחץ לקריאה).

עציץ הינו כלי איחסון או קיבול, קראו לזה איך שתרצו, בו נהוג לגדל צמחים ועציצים. בעבר, כל העציצים היו עשויים בחימר או חרס, כמו שאר הכלים שהיו בעבר והיום, כחלק מההתפתחות והטכנולוגיה, עציצים עשויים בכל החומרים, בעיקר כאלה שלא מתבלים ומתיישנים, כמו פלסטיקים חזקים, קרמיקה, חרס, אבן, שיש ועץ. כל כלי הקיבול כולל הכדים הללו התחילו בצמחיה חיה וכמובן שהיום משתמשים בהם לצמחיה מלאכותית.

כיצד ניתן לשלב עציץ מלאכותי?

כמובן שהיום הכל אפשרי. כפי שאמרנו, עציץ הוא רק כלי הקיבול לצמח המלאכותי, היום תוכלו לבחור במגוון רחב של עציצים מלאכותיים ופשוט לשלב אותם עם צמחיה המלאכותית לבית או ללובי. יש מספר דוגמאות של עיצוב בצמחיה מלאכותית עליהן נדבר בהמשך המאמר.
עציצים מלאכותיים
* שילוב עציצים מלאכותיים בתוך הבית אפשר בכל מקום שנראה לכם פנוי וריק מתוכן ואבזור. לצורך העניין כל פינה או משטח פנוי תוכלו לעצב עם עציץ מלאכותי. במידה ויש לכם שטח מאוד גדול ורחב באמצע הבית, תוכלו להניח שם עציץ גדל ומרשים בו תוכלו להשוויץ לכל האורחים שיכנסו לבקר אתכם בבית.
* עיצוב חצר הבית עם צמחיה מלאכותית אפשרי בכל מקום בחוץ: מתחת לפרגולה בכניסה לבית, בחניית הרכבים ובכל מקום בו חפץ לבכם לרהט ולעצב בירוק.
* עיצוב הכניסה לחצר הבית: במידה ואתם גרים בבית קרקע, או בדירת קומות ואתם מעוניינים להניח עציץ מחוץ לשער או בפתח הדירה, רצוי שהוא יהיה גדול וכבד כדי שאנשים זרים או לא מוכרים לא יוכלו להרים ולקחת את העציץ משם. מומלץ כמובן להניח במקום שיש בו מעקב לצורך זיהוי במידה ויעלם.
* עיצוב המשרד: כיוון ומשרד זהו מקום אשר מגיעים אליו לקוחות ואנשים מתחלפים, צריך להניח את העציצים מלאכותיים במקומות בטוחים, שחס וחלילה אף אחד לא יפגע ואתם, בתור בעלי עסק, תהיו חשופים לתביעה. במשרד מומלץ להניח כדים גדולים של עציצים מלאכותיים, רק בפינות ולא במעברים או באמצע המשרד. תמיד תיקחו בחשבון שמישהו יכול להיפגע.
עציץ מלאכותי במשרד

האם כדאי לקחת הכוונה, ייעוץ והרכבה כאשר משלבים עציצים מלאכותיים?

תמיד תחשבו לשלב 3 צבעים שימלאו לכם את החדר או המשרד באור וטבע. ברוב המקרים, לקוחות שמגיעים וקונים צמחיה, לא לוקחים בחשבון את העיצוב והאדריכלות. הם מתקשרים, מבקשים מספר צמחים מלאכותיים שקיימים אצלנו, מגיעים לקחת או מבקשים משלוח עד הבית. מבחינתם הם יודעים להניח והם לא צריכים ייעוץ והכוונה – זוהי הטעות הגדולה ביותר בתחום הזה.
התעניינתם בעציץ מלאכותי? רוצים שזה יהיה בצורה הכי מקצועית? תתנו לבעלי מקצוע לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב כדי שהצמחים יהיו במקומות הנכונים להם ובצורה המדויקת שלהם.
אצלנו בדירה דיל – צמחייה מלאכותית לבית ולעסק, הייעוץ, ההכוונה והשירות הם לפני הכל. מהשנייה הראשונה שיצרתם איתנו קשר, הפכו למשפחה אחת גדולה. אנחנו נידע מהר מאוד מה הכי טוב לגינה או למשרד שלכם.
לצפייה בקטלוג שלנו, קבלת הצעת מחיר, ייעוץ איך להניח עציץ מלאכותי וצמחייה נוספת בצורה מקצועית ועוד – צרו איתנו קשר עוד היום.

אודות הכותב

מאת

מאת

איילה שמחוני

לקבלת הצעה השאירו פרטים

מאמרים אחרונים

רוצה צמחיה מלאכותית יחודית ורעננה?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם הכי מהר שאפשר!

רק רגע...

וועדי בניין? בתי מלונות או משרדים ותעשייה? תנו לנו להפתיע אתכם במבצע שאסור לפספס!