צמחים מלאכותיים לגינה

לקבלת הצעה

גינה זה דבר שכל אישה חולמת עליה. בבית הפרטי שלנו, תמיד נרצה שהכל יהיה הכי מושלם והכי יפה.

אם אתם רוצים להגיע לבית לאחר יום עבודה ארוך, ולהנות מגינה צבעונית וקסומה עם צמחיה יפיפייה, אך זמנכם קצר ואין ברצונכם להשקיע זמן בטיפוח, גיזום, השקייה ועוד כל מיני פעולות שגינה צריכה לקבל מדי יום ביומו, אז הינה לכם פתרון מצוין – גינה צמחיה מלאכותית. אתם איתנו?

 

מהי צמחיה מלאכותית לגינה?

צמחיה מלאכותית לגינה

צמחייה מלאכותית לגינה דקל 1.60 (צילום: יופי בירוק)

 

צמחים מלאכותיים לגינה הם צמחים העשויה מחומרים סינטטים, פלסטיק או בד, ומורכבת על גזעיים טבעיים שעברו תהליך שנקרא "שימור". כל התהליך היפה הזה, מתבצע אצלנו במפעל של דירה דיל, תוך כדי שמירה על איכות החומר לתקופה ארוכה ורבת שנים.

צמחים מלאכותיים עדיפים כיום על פני צמחיה חיה ואמיתית מכיוון והם אינם צריכים השקיה וטיפול, למען האמת היא גם נראית טוב יותר מצמחיה רגילה שכאשר היא נפגעת ממחלה או מחרקים כלשהם היא מתקלקלת ומקבלת כל מיני צבעים וצורות מכוערות.

צמחים מלאכותייים נראים כל כך אמיתיים כיום, וחוסכים לכם המון זמן וכסף. אפילו המגע שלה הוא כמעט זז למגע צמחיה חיה. אז גם אם תרצו להנות מהמגע של צמחיה חיה – תוכלו בקלות ובזול (!).

 

קני במבוק באדנית למרפסת

קני במבוק באדנית למרפסת (צילום: יופי בירוק)

 

כמה עולה צמחים מלאכותיים לגינה?

סוג העץ כמות מחיר (ב- ₪)
צמחים מלאכותיים נמוכים לגינה 1 יח' החל מ-449 ₪
צמחים מלאכותיים בינוניים לגינה 1 יח' החל מ-499 ₪
צמחים מלאכותיים גדולים לגינה 1 יח' החל מ-649 ₪

 

יש מספר יתרונות לצמחים מלאכותיים לגינה

הצמחים תמיד ירוקים ויפים – אין כל צורך לגזום, לטפח או לנקות. שלא נדבר על השקיה וההוצאות שיש במים. את כל אלה אתם חוסכים – ובגדול!

צמחים ירוקים לעד – אין מצידכם כל צורך להתחשב בעונות השנה או בכמות המים שהצמח קיבל. הצמחייה מלאכותית בגינה המלאכותית שלכם צומחת כל השנה ובאותם צבעים.

אין כל דאגה לצמחים – תוכלו לצאת לחופשה ללא כל דאגה ומתי שתרצו. כל אחד שיש לו גינה בבית מכיר את הסרט של הטיפוח והגינון. במידה ואין לכם מערכת השקיה ממוחשבת אתם עלולים להיות בצרות.

המחשבה על "מה יהיה כשאחזור מהחופשה, אחרי כל העבודה הקשה שהשקעתי בגינה" מפחידה כל אחד ואחד שיש לו גינה חיה בבית. מהיום לא תצטרכו יותר לדאוג! גינה מלאכותית תפתור לכם את בעית הדאגות לגינה. קדימה, צאו לחופשה/

חיסכון במים – כבר דיברנו על זה בפוסטים הקודמים ובסעיף הראשון. לא תצטרכו להשקות את העציצים המלאכותיים שלכם אף פעם. ההוצאות מים היחידות שיכולות להיות לכם הם ניקיון הצמחייה פעם בשנה, שאגב, גם את זה לא תצטרכו לעשות אם לא תרצו. הגשם ינקה את הצמחיה מלאכותית לגינה בצורה עצמאית.

מוזמנים להתקשר עוד היום אלינו, או ליצור קשר דרך כאן, כדי שנוכל להגיע ולייעץ לכם בצורה הכי טובה ומקצועית על הגינה מלאכותית הבאה שלכם. בכל עת תוכלו לצפות קטלוג צמחייה מלאכותית שלנו ולהתרשם.

 

לסיכום

צמחים מלאכותיים נראים כל כך אמיתיים כיום, וחוסכים לכם המון זמן וכסף. אפילו המגע שלהם הוא כמעט זז למגע של צמחייה חיה.

צמחים מלאכותיים לגינה יצרו עבורכם גינה מושלמת ומראה מטופח ומושקע.

האורחים שלכם ישמחו להגיע אליכם וליהנות מכל היופי והירוק מסביב.

בדירה דיל תמצאו את השירות הטוב ביותר, ייעוץ והכוונה עד לשביעות רצונכם.

הזמינו משלוח עוד היום של צמחים מלאכותיים לגינה ותתחילו להנות יחד עם כל המשפחה. בהצלחה!

 

אהבתם את הצמחיה שלנו? שתפו אותנו!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
הזמינו צמחיה מלאכותית מדירה דיל
מייפל צבעוני

ספרו לנו מה אתם מחפשים: