צמחיה מלאכותית לבניין

יצירת קשר
תוכן עניינים

המעבר לבניין מגורים הוא מעבר משותף של כלל דיירי הבניין, במיוחד אם עברתם מבית ההורים שהוא בית קרקע במעבר חד לבניין קומות. כחלק מהתחייבות הדיירים, כולם צריכים לשלם דמי אחזקת בניין וועד בית.

צמחיה מלאכותית לבניין

 

צמחיה מלאכותית לבנייני מגורים

חלק מההוצאות הולכות לטיפוח המבנה והניקיון שלו. כדאי לקבל החלטה נבונה כיצד לרהט ולעצב את הבניין.

ההחלטה תתקבל כמובן מבחינה כלכלית. האם כדאי לעצב עם צמחיה חיה שדורשת הוצאות תחזוקה, השקיה, טיפוח ואחזקה מדי שבוע או לרהט ולעצב עם צמחיה מלאכותית לבנין שאינה דורשת שום הוצאות שוטפות כלשהן.

צמחיה מלאכותית לבניין

לצורך קבלת ההחלטה, מוזמנים להצטרך למשפחת דירה דיל המתעסקת בגינון נוף, אדריכלות ועיצוב פנים. אנו נוכל לייעץ לכם, ללא עלות, כיצד לעצב את הבניין עם צמחיה מלאכותית לבניין.

 

צמחיה מלאכותית לבניין: שמירה על ניקיון וצבע לחיים

החסרון הגדול ביותר בצמחיה חיה הוא הוצאות הטיפוח, השקייה ואחזקה של הצמחים. כאשר קונים עציצים שהם אינם מלאכותיים, אלא עציצים חיים, צריך לקחת בחשבון כי יש לשמר ולטפח אותם יום יום כדי לשמור על צבעם היפה. כדי לחסוך את ההתחייבות הזאת, עליכם לחשוב על פתרון אחר, כמו צמחיה מלאכותית או צמחים סינטטים, שיכולים להמשיך להאיר את חיינו עם צבעם הירוק, ללא כל התחייבות כלשהיא.

 

כמה עולה צמחיה מלאכותית? לחץ כאן>>

צמחייה מלאכותית לבניין, ללובי או צמחיה מלאכותית לבית, לא תדרוש ממכם שום זמן יקר או כסף, מלבד הוצאה חד פעמית של רכישת העציצים המלאכותיים. יש עוד המון יתרונות לצמחיה מלאכותית מלבד חסכון בהוצאות וזמן.

 

צמחיה מלאכותית לבניין: איך להניח אותה נכון

אז אם בחרתם נכון והחלטתם ללכת על צמחיה מלאכותית, להלן מספר מקומות בהם כדאי ואף מומלץ להניח אותם.

  • דלת כניסה של הבניין: כמו בכל קבלת פנים, תרצו לקבל את פני האורחים שלכם בכבוד רב. הדבר הראשון שיכבד אתכם ויאיר פנים לאורחים שלכם הוא שתניחו את העציצים המלאכותיים בכניסה לבניין שלכם, מכל צד עציץ אחד גדול בתוך כד יפה.
  • פתח המעלית: כאשר בן אדם מחכה למעלית, אורח או כל אחד אחר, יהיה נחמד אם יהיה לידו עציץ בצבע ירוק אשר ינעים לו את הזמן שהוא מחכה למעלית שתרד או תעלה.
  • בכל קומה בבניין: כדי שכל הבניין יהיה ירוק ונחמד, מומלץ לשים צמח מלאכותי אחד או שניים בכל קומה בבניין.
  • לא מומלץ לשים בחנייה צמחיה מלאכותית כלל: הדבר יכול לגרום לתאונות מיותרות ולנזק רב.

 

צמחיה מלאכותית לבניינים קונים אך ורק בדירה דיל

חברת דירה דיל חרטה על דגלה, את איכות והשירות שהיא נותנת ללקוחותיה המגיעים לרכוש צמחיה מלאכותית וכדים לבית ולעסק. אם החלטתם מלאכותי אז אך ורק בחברת דירה דיל, חברת בת של דקוריישן 2000.

אנחנו משווקים את הצמחייה במו ידינו ומרכיבים הכל בהתאמה אישית, לפני צרכי הלקוח. אם ראיתם צמח שלא נמצא בקטלוג שלנו, תוכלו לבדוק בתיק העבודות. אם לא מצאתם שם, תוכלו ליצור קשר וכנראה שנוכל לייצר אותו בהתאמה אישית לפני הבחירה האישית שלכם.

אהבתם את הצמחיה שלנו? שתפו אותנו!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
דירה דיל

אנחנו בדירה דיל משווקים צמחיה מלאכותית לכל מטרה. אנו בעלי ניסיון רב עם וותק של שנים רבות בענף עיצוב ואדריכלות נוף. בעזרת צמחייה מלאכותית אנו הופכים את החללים שלנו למדהימים, דקורטיביים, יפים ובעלי מראה טבעי וזאת מבלי לבזבז משאבים ואנרגיות מיותרים.

לקוחות מספרים
5/5
צמחים מלאכותיים
לכל מטרה
עצים מלאכותיים
הזמינו צמחיה מלאכותית מדירה דיל
מייפל צבעוני

ספרו לנו מה אתם מחפשים:

רק רגע...

וועדי בניין? בתי מלונות או משרדים ותעשייה? תנו לנו להפתיע אתכם במבצע שאסור לפספס!